Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Povrch

Štýl

Verejnosť

Počet ľudí

Nálepky na ragby

Zbierka vzorov s motívom ragby. Nálepky na stenu s logami a znakmi najlepších ragbyových tímov a ilustrácie hráčov. Ideálne na zdobenie vášho osobného priestoru. Naše nálepky na stenu ragby sú ideálne pre tých, ktorí milujú tento šport! Ak ste veľkým fanúšikom ragby, zamilujete si širokú škálu návrhov!

náš ragbyový štítok môžete umiestniť na akýkoľvek rovný povrch, nielen na stenu. Môžete ju nalepiť aj vonku, pretože naša nálepka je vodeodolná! Vďaka vysokokvalitnému materiálu má životnosť 15 rokov! A najdôležitejšie je, že kedykoľvek budete chcieť odstrániť, nezanechá na povrchu žiadne zvyšky.

ak nemôžete nájsť nálepku, ktorú hľadáte, kontaktujte nás na adrese info@tenstickers. Co. Uk, povedzte nám o myšlienke, ktorú máte na mysli. Navrhneme personalizovaný ragbyový štítok práve pre vás!

naše nálepky sa dajú veľmi ľahko aplikovať, prichádzajú v rôznych veľkostiach a môžete si vybrať z veľkého výberu farieb, máme k dispozícii viac ako 49 farieb!

tak si kúpte svoju obľúbenú ragbyovú nálepku a transformujte svoju izbu na miesto, ktoré ukazuje, kto ste a čo máte radi! Zamilujete si tam čas.

1-14 z 14 nálepky na stenu