Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Štýl

Počet ľudí

Nálepky do ríma

Zbierka návrhov založená na historickom hlavnom meste ríma. Ak máte radi toto talianske mesto, potom si určite vyberiete tento výber krásnych nálepiek.

rad textových nálepiek , nástenných malieb a ďalších kreatívnych ilustrácií inšpirovaných rímom. Vychutnajte si pocit, akoby ste putovali po nádherných uliciach tohto mesta z pohodlia svojho domova s podrobným dizajnom, ktorý vám môže dodať štýl a charakter vašej izby.

k dispozícii v mnohých veľkostiach a farbách, aby čo najlepšie vyhovovali vám a priestoru, ktorý chcete ozdobiť.

ako vyzdobiť môj dom nálepkami rímov?

existuje široká škála nálepiek rím, takže nájdete tú, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám, môžete si vybrať veľkosť svojho produktu av prípade jednofarebných nálepiek máte na výber paletu s viac ako 40 farbami , nájdite ten, ktorý vám najviac vyhovuje pre váš interiér.

kresby, ako napríklad slovo rím, vyrobené z obrázkov, na ktorých vidíte vlajku, koloseum, panteón a mnoho ďalších pamiatok charakteristických pre toto veľké mesto.

ilustrácie siluety tohto veľkého mesta, aby ste mali na prvý pohľad všetky hlavné charakteristické pamiatky a mohli si užiť novú výzdobu. Ak máte radi rímsku kultúru a toto veľké mesto, určite si budete chcieť prispôsobiť svoj domov a vytvoriť prostredie pomocou týchto nálepiek pre rím.

rímske textové nálepky a vzory, ako napríklad fráza veni vidi vici alebo ave cesar morituri te salutant. Mýtické frázy z rímskej kultúry, ktoré ukážu váš dobrý vkus na dekoráciu.

tieto modely sú vhodné do každej miestnosti, od obývacej izby po spálňu, vrátane kuchyne a jedálne. Naše dekoratívne nálepky je možné umiestniť na akýkoľvek plochý povrch, od stien po nábytok, spotrebiče, sklo alebo obrazovky.

rímske lepidlá sa ľahko nanášajú, vo vnútri nie sú počas aplikácie žiadne bubliny, integrujú sa a dokonale sa miešajú s povrchom. ľahko sa umývajú vlhkou handrou a majú matný povrch, takže nedochádza k odrážaniu vonkajšieho alebo vnútorného svetla.

priveďte kúsok talianskeho hlavného mesta a nechajte svojich hostí ohromiť!

1-11 z 11 nálepky na stenu