Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Povrch

Umiestnenia

Štýl

Formát

Verejnosť

Počet ľudí

Nálepky na stenu z rýb

ozdobné rybie vinyly , úžasné vzory, vďaka ktorým budú vaše steny, nábytok alebo akýkoľvek povrch jedinečný a pútavý. Nájdete obrovskú škálu návrhov, ktoré sú vhodné pre všetkých divákov. Dajte svojmu domovu nový vzhľad, pridajte postavu svojej detskej izbe, obývacej izbe alebo kuchyni.

cool rybie vzory pre vás a váš domov!


máme toľko úžasných návrhov v tejto vynikajúcej kolekcii, ktorá sa neustále rozširuje a aktualizuje. Vaše deti budú úplne zbožňovať svoje nové nálepky na ryby. Inšpirovať ich k tvorivosti, s ktorými budú môcť vytvárať príbehy o rybách a ich vodných dobrodružstvách. Niektoré z návrhov je možné prispôsobiť osobným menom tak, aby boli pre vás a vašu rodinu oveľa osobnejšie a zábavnejšie.
od jednotlivých samostatných nálepiek, po balenie s viacerými rybami, od zlaté rybky, kapra koi až po ďalšie ryby, aké si viete predstaviť! Takže si budete môcť nájsť perfektný štítok na ryby, ktorý ozdobíte váš domov. A samozrejme, môžu byť prilepené kdekoľvek u vás doma, na stenách, oknách, chladničke, zoznam pokračuje a ďalej!

máme tím pre grafický dizajn, ktorý neustále rozširuje katalóg, takže si môžete kúpiť ideálnu nálepku na stenu z rýb , aj keď pre vás nevieme nájsť, čo by ste radi našli, môžeme pre vás vytvoriť vlastný dizajn! Stačí nám poslať e-mail a dajte nám vedieť, čo chcete, úplne nový originálny dizajn alebo možno malú zmenu jednej z našich katalógových nálepiek!

všetky naše vinylové výrobky sú vyrobené vo vysokej kvalite, aby sa mohli bez problémov alebo ťažko zmestiť na vaše steny. Máme na výber viac ako 50 farieb pre jednofarebný vinyl a viacfarebný vinyl, z ktorých všetky majú vynikajúcu kvalitu farieb. Naše nálepky sú živé a veľmi odolné. Všetky naše lepiace výrobky sú odolné voči dažďu, vetru atď. A dajú sa ľahko prať, jednoducho utrite navlhčenou textíliou.

dajte svojmu domovu trochu tlc práve teraz a zabudnite na nudné steny múrových stien. Naše nálepky sú elegantné, odolné a originálne, takže môžete ľahko transformovať svoj domov. Zdobenie dekoratívnym vinylom je super ľahké a vo vašich izbách zanechá úžasnú atmosféru!
veľkú rozmanitosť, ktorú si určite zamilujete. Prejdite si túto kolekciu teraz s mnohými farebnými a zábavnými motívmi, ktoré vašim stenám dodajú osobnosť a budú mať domov úplne vyhovujúci vášmu vkusu!
Jednoduchý, ale originálny dizajn hviezdice z našej zbierky nálepiek na morské steny. Ak ste človek, ktorý miluje morský život, potom je to pre vás!
Jednoduchý, ale originálny dizajn hviezdice z našej zbierky nálepiek na morské steny. Ak ste človek, ktorý miluje morský život, potom je to pre vás!
11.75

1-24 z 245 nálepky na stenu