Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Povrch

Umiestnenia

Štýl

Formát

Verejnosť

Počet ľudí

Nálepky na stolové hry

Zbierka návrhov inšpirovaná klasickými stolovými hrami. Nálepky s obrázkami a logami vás a vašich rodín obľúbené hry, ako sú twister, monopol a mnoho ďalších!

deti a tínedžeri určite zbožňujú tieto farebné nálepky, ktoré im pripomínajú zábavné časy strávené s rodinou a priateľmi. Alebo ak ste klasický hráč, možno budete chcieť vyzdobiť svoju herňu jedným z týchto skvelých návrhov z populárnych a obľúbených stolových hier.

kam môžem umiestniť nálepky na stolové hry?

nálepky doskových hier môžu byť umiestnené na akomkoľvek rovnom povrchu. Prispôsobte ich veľkosti stola, zakryte ho, ochráňte a vytvorte funkčný, krásny a veľmi farebný priestor. Môžete ich položiť na podlahu, aby si deti mohli hrať priamo a chodiť po nich.

produkt vysokej kvality, ľahko sa nanáša, takže vo vnútri nie sú žiadne bubliny. Povrch našich dekoratívnych nálepiek je matný, aby nedochádzalo k odrazom svetla vnútri alebo zvonka. Môžete ich ľahko vyčistiť navlhčenou tkaninou a pridať do tabuľky vrstvu, do ktorej ste ich položili.

ak nemôžete nájsť nálepku pre stolovú hru, ktorú hľadáte, neváhajte nás kontaktovať, máme tím grafického dizajnu, ktorý môže upraviť existujúci dizajn alebo vytvoriť jedinečnú nálepku pre stolnú hru práve pre vás! výrobok na mieru, takže máte priestor, kde môžete stráviť toľko hodín, koľko len chcete, bez toho, aby ste sa unavili z vášho nového zdobeného príslušenstva.

užite si to a pomocou nálepky pre stolovú hru, ako je poker, hus a iné vzory, dokončite svoju domácu dekoráciu, ozdobte steny ďalšími návrhmi a vytvorte zábavný priestor.

1-18 z 18 nálepky na stenu