Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Povrch

Umiestnenia

Štýl

Verejnosť

Počet ľudí

Nálepky na superhrdinu

Zbierka návrhov inšpirovaná superhrdinami , mužmi a ženami. Ideálne na zdobenie spální a detských ihrísk pre deti, ktoré milujú akciu. Doprajte svojim deťom jednu z našich superhrdinných nálepiek a vytvorte pre nich dokonalú atmosféru na hranie a učenie sa. Aby sa vaše dieťa cítilo ako jeho obľúbený vedľajší superhrdina! Vhodné pre všetky vekové kategórie.

ak ste nenašli konkrétny dizajn superhrdiny, kontaktujte nás a my pre vás vytvoríme personalizovanú nálepku! Všetky naše nálepky sa ľahko nanášajú a po odstránení nezanechávajú žiadne zvyšky.

vytvorte príjemnú atmosféru vo vašom dome pomocou týchto štítkov, ktoré dokážu ľahko zmeniť nudné a neživé priestory. Deti si užívajú trávenie času vo svojich izbách s týmito nálepkami, ktoré prinášajú charakter a život.

aké superhrdinské nálepky nájdem?


širokú kolekciu vzorov, ktoré si môžete prispôsobiť podľa mena svojich detí, aby mali priestor na mieru a zanechali za sebou nudné biele a monotónne steny. Tieto výrobky vám umožňujú dať dotyk farby a naplniť najmenšiu miestnosť životom.

nálepky batman , detské nálepky s iniciálami najmenšieho názvu v domácnosti, ktoré simulujú symbol vinylov superman a superhero s menom, takže si môžete produkt personalizovať... Najlepší spôsob, ako ozdobiť akúkoľvek miestnosť, je široká škála návrhy s rôznymi témami a rôznymi štýlmi, aby ste našli ten, ktorý najlepšie vyhovuje najmenšej miestnosti.

samolepky na superhrdinu sa veľmi ľahko nanášajú, takže vo vnútri nie sú žiadne bubliny, ktoré sa perfektne integrujú do steny. Výrobky sa vyrábajú výhradne na mieru, v závislosti od veľkosti výberu a farby pre jednofarebné výrobky. Jednofarebné výrobky majú paletu viac ako 40 farieb, takže môžete mať farbu, ktorá najlepšie vyhovuje dekorácii, ktorú hľadáte pre svoju stenu.

aby najmenší z domácnosti sa podieľal na výbere dekoratívnych nálepiek superhore , tak si budú radi vyberať svoju novú dekoráciu a budú sa na ňu tešiť, aby ju mohli umiestniť a začať si užívať nový dekoratívny štýl, ktorý vybrali ste spolu.

všetky izby vo vašom dome si zaslúžia krásnu, exkluzívnu a originálnu výzdobu, v ktorej môžete stráviť toľko hodín, koľko len chcete, bez toho, aby ste sa nudili. Lepivé výrobky sa dajú ľahko vymeniť, obnoviť výzdobu miestnosti a prispôsobiť ju veku viac malých. Je to cenovo dostupný produkt, ktorý má veľký vplyv, keď ho umiestnite bez toho, aby ste museli robiť veľké ekonomické škvrny.

v spoločnosti tenstickers máme dizajnérsky tím, ktorý dokáže vytvoriť nálepku, ktorú hľadáte, ak už máte dizajn, ktorý chcete vyrobiť na vinyle, neváhajte nás kontaktovať, aby sme dostali vašu jedinečnú nálepku, ktorú nebude mať nikto iný, a to všetkých zanechá ohromených.

1-24 z 47 nálepky na stenu