Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Povrch

Umiestnenia

Štýl

Formát

Verejnosť

Počet ľudí

Samolepky na stenu na tabuľu

Fantastická kolekcia vzorov štítkov na tabuľu - ideálna na zdobenie ktorejkoľvek časti vášho domu alebo kancelárie! samolepky na tabuľu sú niečo, čo má taký zmysel - pre nás pri tenstickoch to bolo parodovanie, že už v nejakom formáte neexistovalo! No, teraz existuje a vyzerá to tak skvele ako čokoľvek na celom svete, pretože náš úžasný tím dizajnérov urobil všetko, čo bolo v ich silách, aby vytvorili úžasný výber produktov práve v tejto téme! A nemysli si to oni tiež nemôže vyzerať úplne fantasticky: hlavným cieľom je samozrejme užitočnosť, krása však nie je niečo, čo by sa dalo pri nákupe tabule označiť, a tu to určite nie je ignorované!

štýl a obsah s našimi tabuľovými štítkami na stenu

nálepky na písanie poskytujú oveľa viac ako skutočné tabule - oveľa ľahšie sa používajú, sú tak flexibilnejšie, kam môžu ísť, oveľa lepšie vyzerajú a sú ľahšie! čo viac si priať! Rozmanitosť štýlov, ktoré ponúkame, je skvelá - od zvieracích tvarov, cez tabuľové samolepky v štýle kalendára , až po takmer všetko medzi tým - tu a tencentre vyberáme štýl a obsah!

a čo viac, ak nenájdete dokonalú tabuľovú nálepku na stenu , nemusíte sa obávať! Ponúkame kompletnú a komplexnú službu prispôsobenia, takže nám jednoducho musíte poslať návrh a budeme pracovať na tom, aby sa z neho stal vinylový tabel vašich snov! A možnosti prispôsobenia tým nekončia - predstavte si, že nájdete dizajn, ktorý sa vám páči, ale možno budete chcieť na ňom niečo zmeniť - možno budete chcieť pridať nejaký text, možno budete chcieť nejaký text odstrániť, možno budete chcieť vytvoriť mierna zmena veľkosti alebo farby? žiaden problém! Sme ochotní urobiť všetko pre to, aby sme vytvorili dokonalý produkt pre vás! Jednoducho nám pošlite e-mail na %year% s akýmikoľvek požiadavkami na dizajn a my vám pomôžeme!

a ak potrebujete ďalšie presvedčenie, nezabudnite na klasickú známku kvality, ktorú poskytujú naše nálepky na stenu - extrémna ľahkosť použitia, fantastická životnosť (dôležitá pre štítok na tabuľu), 15-ročná životnosť a nesmierna výhoda ponechania absolútne žiadneho poškodenie alebo zvyšky po odstránení! čo viac si priať?
Táto nálepka na tabuľu je súčasťou našej zbierky nálepiek na sovy. Položte ho na stenu a nechajte svoje deti napísať, čo chcú. Môžete vyzdobiť akúkoľvek izbu doma alebo v práci.
Táto nálepka na tabuľu je súčasťou našej zbierky nálepiek na sovy. Položte ho na stenu a nechajte svoje deti napísať, čo chcú. Môžete vyzdobiť akúkoľvek izbu doma alebo v práci.
15.75

1-24 z 95 nálepky na stenu