Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Povrch

Umiestnenia

Štýl

Formát

Verejnosť

Počet ľudí

Samolepky na stenu z televíznej série

široká kolekcia televíznych nálepiek na ozdobenie vášho domova! Pridaním týchto nálepiek na svoje steny budete konečne schopní získať vzhľad, aký chcete. Tieto televízne nálepky premenia vašu izbu na príjemnú, uvoľnenú a útulnú atmosféru. Ak sa ma pýtate, je to perfektné prostredie na pozeranie obľúbených televíznych seriálov!

naše televízne nálepky je možné aplikovať na vaše steny, nábytok, okná alebo zariadenia, ako sú konzoly, počítače alebo mobilné telefóny. Naše výrobky sú odolné voči roztrhnutiu, vode a pokrčeniu. Ak ste sa možno príliš nadšili sledovaním finálového obdobia a nenechajte si na svoje nálepky nejaké jedlo, nemusíte sa báť, dajú sa ľahko umyť navlhčenou utierkou. Naše televízne nálepky sú k dispozícii v 50 + farbách na výber a v širokej škále veľkostí.

nájdite nálepku svojej obľúbenej show! Máme nálepky všetkých populárnych televíznych seriálov!v tejto kolekcii nájdete veľké množstvo nálepiek súvisiacich s populárnymi televíznymi programami, z ktorých všetky sú navrhnuté s ohľadom na cieľové publikum, takže sú vhodné všetky vekové skupiny. Jednoduché textové návrhy, nespočetné množstvo obtiskov s trónmi, priatelia, cudzie veci, lámanie zla, sezamová ulica a mnoho ďalších. Veľká rozmanitosť, budete na výber! Ideálne pre obývaciu izbu alebo spálňu.


ak nemôžete nájsť nálepku televízneho seriálu súvisiacu s vašou obľúbenou reláciou, nemusíte mať obavy! Tu v tenstickers sa uistíme, že naši zákazníci dostanú svoj dokonalý štítok televíznej série! Jednoducho nám pošlite e-mail s tým, čo hľadáte, spolu so vzorovým obrázkom a podrobnosťami, ako sú veľkosť, farba atď. , a budete mať možnosť získať svoj perfektný osobný televízny štítok! Máme tím pre grafický dizajn, ktorý vyrobí všetko, čo by ste chceli! Môžeme dokonca zmeniť naše existujúce návrhy, takže ak hľadíte na tú nálepku s trónmi, ale musí to byť iná veľkosť, potom to nie je žiadny problém, jednoducho nás kontaktujte a my to pre vás urobíme!

použitie našich nálepiek na televízne programy nemôže byť jednoduchšie! Posielame pokyny pri každej zásielke a dokonca máme spôsob, ako na našej webovej stránke video! Používame transferový papier, a ak si nie ste istí, čo to je, tak je to tá najúžasnejšia vec, ktorá zaručuje ľahkú aplikáciu obtlačku vašej televíznej show! Tak čo ti bráni? Teraz si prezrite túto vynikajúcu kolekciu a pripravte sa na obdivovanie našich fantastických vzorov!
Nálepka na auto s guľôčkovou guľou z tv seriálu na ozdobenie okna alebo kapoty akéhokoľvek vozidla. ľahko sa nanáša a je k dispozícii v rôznych farbách a veľkostiach.
Nálepka na auto s guľôčkovou guľou z tv seriálu na ozdobenie okna alebo kapoty akéhokoľvek vozidla. ľahko sa nanáša a je k dispozícii v rôznych farbách a veľkostiach.
1.99
Zima prichádza. Vyzdobte si svoj ps4 a ovládač s touto vynikajúcou nočnou kráľovou hrou trónov ps4. Vyberte svoju veľkosť.
Zima prichádza. Vyzdobte si svoj ps4 a ovládač s touto vynikajúcou nočnou kráľovou hrou trónov ps4. Vyberte svoju veľkosť.
7.25

1-24 z 51 nálepky na stenu