Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Povrch

Umiestnenia

Štýl

Formát

Verejnosť

Počet ľudí

Obtisky valentína

Zbierka samolepiek s vzormi vhodnými na valentína. Nádherné nálepky pre najromantickejší deň v roku; 14. Februára.

ideálne nálepky na ozdobenie vášho domova na valentínach, aby vášmu partnerovi ukázali lásku. Alebo prečo tieto sladké nálepky umiestniť do svojej firmy na propagáciu svojej zbierky valentinku. Aby bol váš obchod príťažlivejší a príjemnejší pre vašich zákazníkov.

vyberte si z množstva veľkostí a vzorov sŕdc, anjelov a ďalších. Umiestnite tieto nálepky na akýkoľvek rovný povrch, ktorý sa vám páči, a okamžite vytvorte romantickejšiu a milujúcejšiu atmosféru. Prémiový produkt so širokou škálou skvelých dizajnov, ktoré dávajú osobnosť každému prostrediu a ohromujú každého, kto ho navštívi.

v tenvinilo si môžete kúpiť vinylové a valentínske nálepky na ozdobenie požadovaných priestorov, nebudete ľutovať a bude úplne personalizované.

aký druh nálepiek na valentinku nájdem?


existuje celý rad výrobkov, všetky môžu byť umiestnené na ľubovoľnom hladkom povrchu, od stien po nábytok, cez príslušenstvo, smartfóny alebo notebooky.


nálepky vytvorené špeciálne pre váš domov, aby vaše izby mali osobnosť v dôležitý deň, ako je tento. Sú tam obrázky srdca, plagáty s roztomilými textami alebo veľmi vtipné frázy.

valentínske výrobky budú zdrojom dopravy do vášho obchodu, prinesú mnohým zákazníkom a klientom dopyt a zistia, čo si môžu kúpiť pre svojich partnerov. Oznámte tento dátum označený nálepkami na srdce, textovými plagátmi so slovom valentín a dátumom 14. Februára alebo vzormi, na ktorých môžete umiestniť svoje meno.

existuje mnoho vzorov vhodných pre všetky publikum, niektoré z nich vám môžu dať osobnosť, môžete zadať meno alebo číslo, ktoré chcete. Nájdete návrhy pre notebooky, smartfóny a ďalšie produkty.

ak nemôžete nájsť valentínsky vinylový štítok , ktorý hľadáte, neváhajte nás kontaktovať, máme tím grafického dizajnu, ktorý dokáže vytvoriť alebo prispôsobiť ľubovoľnú nálepku podľa požadovanej veľkosti alebo farby. valentíny vinyly sú vyrábané na požiadanie a to nám umožňuje ich prispôsobenie podľa toho, čo potrebujete.

výrobky tenvinilo sú vysoko kvalitné , ľahko sa nanášajú, takže nevytvárajú žiadne bubliny vo vnútri as matným povrchom, aby sa zabránilo oslneniu alebo odrazom v interiéri alebo exteriéri. Všetky vinyly sú vhodné a odolné voči vonkajšiemu prostrediu, dajú sa ľahko vyčistiť handričkou.
Fototapeta - fotografia lásky napísaná do piesku. Ideálne na zdobenie domu.
Fototapeta - fotografia lásky napísaná do piesku. Ideálne na zdobenie domu.
1.99

1-24 z 121 nálepky na stenu