Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Povrch

Umiestnenia

Štýl

Počet ľudí

Samolepky na stenu s výškovým grafom

Ako vaše deti rastú, je vždy zábavné zmapovať ich rast. Teraz to môžete urobiť pri zdobení vášho domu súčasne s našou neuveriteľnou zbierkou výškových máp. Náš katalóg neustále rastie s novými návrhmi prichádzajúcimi každý deň, od pirátskych lodí po roztomilé kreslené mačky, určite musí existovať niečo, čo by vyhovovalo vkusu vašich detí.

vyrastajú tak rýchlo


teraz môžete vykresliť nezastaviteľný čas s nikdy predtým nevídanou presnosťou a zároveň zdobiť miestnosti svojich detí pomocou týchto krásnych grafov rastu detí v širokej škále vzorov. Vďaka práci nášho bezbožného talentovaného dizajnérskeho tímu neustále vytvárame nové tabuľky rastu múru pre náš adresár, ktoré určite majú pre každého niečo.

a mali by ste po prehľadaní rozsiahlym katalógom výškových tabuliek pre deti nájsť presne to, čo ste hľadali, nemusíte sa starať, sme tu pre vás! Sme hrdí na to, že práve teraz sme jedným z najlepších tvorcov prispôsobených výškových máp na internete! Náš proces je neuveriteľne jednoduchý, všetko, čo musíte urobiť, je buď nahrať svoje vlastné obrázky, alebo nám opísať svoj nápad, povedzte nám merania a čoskoro budete hrdým vlastníkom svojich vlastných osobných výškových tabuliek pre deti!

ak máte akékoľvek pochybnosti o kvalite našich výrobkov, dovoľte nám ich hneď teraz rozptýliť. Všetky naše nálepky sú vyrobené z vysoko kvalitného vinylového materiálu, ktorý je vyrobený tak, aby bol odolný a dlhodobý. Navyše budete veľmi potešení, keď viete, že každý výškový diagram pre chlapcov a dievčatá, ktorý predávame, je mimoriadne ľahko aplikovateľný na vaše steny, bubliny, vrásky a bez ripovania. Zistíte tiež, že sa dajú veľmi ľahko odstrániť, keď ich vyrastú tí, ktorí nie sú tak malí, a nezanechávajú žiadne stopy ani zvyšky.

na čo teda čakáte, choďte sa pozrieť na začiatok merania dnes!


Kreatívna a originálna nálepka na stenu s grafom výšky, ktorá ozdobí spálňu alebo hraciu plochu dieťaťa. Skvelý štítok na majáku, ktorý vám umožní sledovať, ako rýchlo vaše dieťa rastie! ľahko sa nanáša a po odstránení nezanecháva žiadne zvyšky.
Kreatívna a originálna nálepka na stenu s grafom výšky, ktorá ozdobí spálňu alebo hraciu plochu dieťaťa. Skvelý štítok na majáku, ktorý vám umožní sledovať, ako rýchlo vaše dieťa rastie! ľahko sa nanáša a po odstránení nezanecháva žiadne zvyšky.
28.50

1-24 z 140 nálepky na stenu