Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Povrch

Umiestnenia

Štýl

Formát

Verejnosť

Počet ľudí

Vinylové samolepky na stenu

Kolekcia samolepiek z vinylového listu s rôznymi potlačami. Ideálne pre výrazný, osobný a farebný dotyk vášho domova alebo podnikania. Kvetinové, geometrické, vzorované a detské vzory.

ak hľadáte vyplniť prázdny priestor vo vašej domácnosti originálnym a kreatívnym spôsobom, potom sú tieto tlačené nálepky pre vás ideálne. praktické nálepky, ktoré sa dajú ľahko odstrániť a odstrániť bez toho, aby zostali nejaké zvyšky.

určite nájdete dizajn tlače, ktorý vyhovuje miestnosti, ktorú chcete ozdobiť. ideálne na pokrytie veľkých priestorov v miestnosti, ktoré chcete pokryť bez maľovania.

veľký katalóg s viac ako stovkou návrhov, ktoré môžete prispôsobiť a zmeniť veľkosť, aby ste mali produkt, ktorý sa hodí na váš povrch.

môžete ich umiestniť na akýkoľvek hladký povrch, na steny, nábytok, sklo, okná, doplnky, ako sú konzoly, bicykle alebo autá. Výrobky sú na vonkajšej strane odolné a dajú sa ľahko vyčistiť vlhkou handrou.


aký štýl tlačených nálepiek nájdem?


lepiace samolepky na drevo na obloženie nábytku, dverí alebo stien. Kvetinové vzory, ktoré ohromia každého, koho navštívite, a naplnia vaše miesto životom a osobnosťou. Imitácia a textúrový efekt z tehál alebo betónu, ideálny na dodanie vašej steny rustikálnemu štýlu.

panely nielen slúžia na steny alebo dvere, ale môžete nábytku dodať aj výstužnú vrstvu a zároveň ju ozdobiť a vytvoriť tak jedinečný a exkluzívny priestor. Nálepky siahajú od detských motívov až po dospelých, takže môžete pridať osobnosť do ktorejkoľvek miestnosti v dome a nezostane vám žiadna izba.

ak nenájdete požadovaný tlačový vinyl, môžete nás kontaktovať. V tenstickers máme tím grafického dizajnu, ktorý vytvára požadovanú potlačenú nálepku na stenu, alebo si môžete prispôsobiť jeden z produktov v katalógu. Musíte len oznámiť, čo chcete, farbu a rozmery, aby ste to dokázali.

je čas vytvoriť požadovaný dom alebo priestor. Jediným spôsobom je ozdobiť podľa svojho vkusu a vytvoriť priestor, kde môžete stráviť toľko hodín, koľko len chcete a kam ho nikdy nebudete ľutovať. Radi pre vás vytvoríme dekoratívny vinyl s potlačou.
Ozdobná nálepka ilustrujúca umelecký dáždnik. Vynikajúci štítok na ozdobenie každej miestnosti doma.
Ozdobná nálepka ilustrujúca umelecký dáždnik. Vynikajúci štítok na ozdobenie každej miestnosti doma.
2.99

1-24 z 144 nálepky na stenu