Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Povrch

Umiestnenia

Štýl

Formát

Verejnosť

Počet ľudí

Náučné nálepky na stenu

Zbierka vzdelávacích nálepiek a nálepiek. Rôzne vzory vrátane; tabuľky násobenia, dni v týždni, metre, pravítka, čísla , mapy sveta a ďalšie. Ideálne na zdobenie detských izieb alebo školských tried.

chcete ozdobiť spôsobom, ktorý bude prínosom pre vaše deti? Táto škála vzorov vám umožní rozžiariť každú miestnosť a zároveň pridať vzdelávací prvok. farebné a pútavé nálepky, ktoré priťahujú pozornosť detí.

ideálne nálepky pre školské triedy, aby boli vynikajúce a premieňali ich na nudné a nudné. Prečo používať knihy na výučbu svojich detí, keď môžete použiť tieto zábavné samolepky!

aké vzdelávacie nálepky a ozdobné nálepky nájdem?


pre vaše deti alebo pre školy existuje široká škála vzdelávacích nálepiek, ktoré im ukazujú, čo je to slnečná sústava, planéty a ako ďaleko sú od slnka, čo robí vedu zábavnou a originálnou.

zdobenie stien pravidlami triedy, knižnicami alebo domácimi pravidlami a zároveň ich povzbudzuje, aby sa učili angličtinu. Ozdobte oblakmi pojmov o hodnotách a poslaní vzdelávacích stredísk alebo ukážte svetadiel a oceánov pomocou veľmi zábavných a farebných máp.

vytvárajte pravidlá domácnosti pre každý deň, robte to iným a jedinečným spôsobom s farebnými vzdelávacími vinylami, ktoré stimulujú dobré správanie, zbierajú hračky, pomáhajú doma, rešpektujú alebo vždy pozdravujú a rozlúčia sa. Malé návyky, ktoré sa zmenia a prispôsobia tým najmenším.

nechať ich, aby sa naučili multiplikačné tabuľky alebo periodické tabuľky so zábavnými vzdelávacími nálepkami , aby ich mali vždy viditeľné na stene svojej izby. Budú si robiť domáce úlohy a zároveň budete dať dotyk osobnosti doma.

naše nálepky sú vyrobené úplne na mieru a na požiadanie nám to umožňuje vytvárať výrobky tak, aby boli úplne integrované do steny vášho domu alebo na požadovaný povrch podľa vašich potrieb. Veľmi ľahko sa nanáša, takže vo vnútri nie sú žiadne bubliny a matný povrch, aby sa zabránilo odrazom.

ak nemôžete nájsť vzdelávací štítok, ktorý hľadáte, alebo vzdelávací štítok podľa svojich charakteristík, neváhajte nás kontaktovať, máme tím grafického dizajnu, ktorý neustále vytvára nové vzory pre všetky chute a štýly.

vyzdobte svoje miesto dekoratívnymi nálepkami, ktoré vás všetkých prekvapia.

1-24 z 90 nálepky na stenu