Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Halloweenská dráha

Je tu znova ročné obdobie! Strašidelné obdobie! Je čas, aby ste dostali ozdoby a vyzdobili svoj domov tak, aby odrážali strašidelnú atmosféru okolo vás! Chcete tento rok priniesť na stôl niečo nové? Nie si si istý čo? Prečo nevyskúšať niektorú z našich halloweenských tácok! S toľkými strašidelnými vzormi, z ktorých si môžete vyberať, určite nájdete ten, ktorý dokonale zapadá do vášho halloweenskeho dekoru! Do našej kolekcie neustále pribúdajú nové strašidelné vzory, takže si ich nezabudnite pozrieť čoskoro! Zatiaľ si prezeraj naše halloweenske tácky s nápojmi!

vystrašíte svojich hostí našimi halloweenskými pivnými podložkami


od čiernych mačiek cez strašidlá a prízraky až po ďalšie strašidelné tvory, sme si istí, že máme niečo na doplnenie vašich halloweenských dekorácií! Prečo si nekúpiť dráhu duchov alebo tekvicu? Tieto vzory budú na vašom halloweenskom večierku alebo možno po celý rok pôsobiť brilantne! Nikdy nebudete chcieť odložiť svoje halloweenske vinylové tácky! Všetci vaši priatelia a členovia rodiny budú nadšení a ohromení vašim úžasným vkusom v strašidelnom dekore! Budú si chcieť pridať jeden aj do svojich domovov!

vieme jednu vec, ktorej by ste sa nemali báť tohto halloweenu, kvality našich príšeriek! Všetky naše výrobky sú vyrobené z veľmi kvalitného vinylového materiálu, čo znamená, že je odolný voči vode aj nečistotám. Sú tiež vysoko odolné a antialergénne, vďaka čomu sú ideálne pre vašu halloweensku párty! Nebudete sa musieť báť, že by vám hostia svojimi šálkami zničili pekný nábytok! Vaše strašidelné tácky to urobia za vás!

chceš radu od našich najlepších čarodejníc a čarodejníkov? Tím zákazníckych služieb tenstickers je tu, aby pomohol! Sú vždy nablízku, aby vám pomohli nájsť ideálnu halloweensku dráhu pre vašu domácu alebo domácu párty! Pošlite im správu hneď a oni sa vám ozvú, hneď ako budú môcť! Je to skoro ako mágia, akí sú dobrí!

tak neváhaj! Objednajte si tekvicovú dráhu alebo dráhu duchov z našej webovej stránky ešte dnes! Máme na výber toľko zábavných a strašidelných vzorov za úžasnú nízku cenu! Neuveríte, aká dobrá je hodnota! Vaša párty bude určite najlepšia na ulici! Objednajte si halloweensku dráhu s nápojom ešte dnes!

1-24 z 28 pivné tácky