Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Vianočné tácky

Hľadáte jedinečný spôsob, ako rozšíriť vianočné povzbudenie u vás doma? Chcete niečo, čo ste nikdy predtým nevideli alebo nepoužili? Prečo nevyskúšať túto úžasnú zbierku vianočných tácok? S toľkým výberom vzorov vieme, že nájdete ten, ktorý sa vám páči! Náš dizajnérsky tím neustále pridáva do našej kolekcie nové vianočné tácky, takže si nezabudnite skontrolovať a overte, či bol pridaný váš ideálny dizajn! Príďte si teraz prehliadnuť našu úžasnú zbierku vianočných tematických tácok!

pozdvihnite svoj pohár do našej nádhernej kolekcie vianočných slávnostných tácok


od škriatkov cez soby až po otca vianoc, naše vianočné nápojové tácky majú skutočne všetko! Máme pre vás dokonca k dispozícii rozkošné tácky s perníkmi, ktoré si môžete kúpiť! Kto by nechcel taký roztomilý doplnok k svojmu stolu! Budú dokonalým doplnkom každého vianočného jedálenského stola. Vaši priatelia a členovia rodiny budú veľmi žiarliť na vašu úžasnú chuť v dekore! Budú si chcieť kúpiť nejaké a pridať ich k jedálenskému stolu! Niektoré z našich podložiek sú dokonca prispôsobiteľné! Stačí nahrať váš obrázok na našu webovú stránku a my môžeme urobiť zvyšok! Sľubujeme vám, že nikto nebude mať podobnú vianočnú dráhu! Objednajte si svoju osobnú vianočnú dráhu ešte dnes!

niečo sa vylialo? žiadny problém! Naše vianočné tácky sú vyrobené z vysoko kvalitného vinylu, ktorý sa veľmi ľahko čistí a je odolný voči vode. Vďaka tomu sú dokonalí na vianoce, keď majú ľudia niekedy príliš veľa na to, aby pili a rozlievali veci! Sú tiež vysoko odolné, čo znamená, že vám vydržia ešte veľa ďalších vianoc! Vaši hostia budú radi, keď sa každý rok stretnú vaše vianočné tácky!

máš otázku? žiadna otázka pre nás nie je príliš veľká ani malá! Náš priateľský tím zákazníckych služieb rád odpovie na všetky vaše otázky týkajúce sa vianočných dlaždíc. Pošlite nám rýchly e-mail alebo nám pošlite správu prostredníctvom nášho webu. Vianoce sú čas na rozdávanie, tak vám dnes ponúkneme zopár skvelých rád!

takže či už ako darček alebo pre váš dom je jasné, že tieto vianočné tácky sú dokonalým doplnkom. Viete, že váš stôl tento rok bez nich nebude úplný. Na čo ešte čakáte, kúpte si teraz vianočnú nápojovú tácku! Vieme, že taký fantastický nákup nebudete ľutovať!

1-24 z 27 pivné tácky