Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Formát

Farba

Umiestnenia

Prestieranie iných farieb

Chcete do svojho domova vniesť trochu farby? Nie ste si istí, kde začať? Nie je efektná zelená, červená, čierna alebo modrá? Táto kolekcia je pre vás! Príďte si prezrieť naše farebné prestierania! Od ružových prestieraní cez fialové prestierania až po biele prestierania máme toľko nádherných vzorov v toľkých jedinečných farbách, z ktorých si môžete vybrať! Budete mať na výber, pretože v našej zbierke je ich viac ako 100! Na čo čakáš? Začnite prehliadať tento úžasný katalóg práve teraz!

pridajte trochu farby s ružovým prestieraním

od zvieracích potlačí cez vtipné citáty až po motýle až po emodži - v našej kolekcii ružových stolových podložiek je niečo pre každú domácnosť! Dokonca máme nejaké prestieranie s rybami! Kto by nechcel vidieť ohromujúcu rybu pri konzumácii rýb! Pretože v tejto kolekcii máme toľko farieb, môžete si svoju výzdobu prispôsobiť tak, aby vyhovovala akejkoľvek nálade, ktorú by ste chceli vytvoriť! Objednajte si bielu podložku na stôl, ktorá symbolizuje svetlo a čistotu, alebo fialovú podložku na stôl, ktorá symbolizuje luxus a múdrosť. Príležitostí je neúrekom! Všetci vaši hostia budú chcieť vedieť, ako sa môžu dostať k šedému prestieraniu ako je váš! Môžete ich dokonca darovať na vianoce a narodeniny! Teraz si prezerajte naše ružové podložky na stôl!

kvalita? Perfektné! Všetky naše biele prestierania na stôl sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov a sú tak veľmi odolné proti riadu a roztrhnutiu a sú antialergické. Tieto fantastické výrobky sú navyše vodotesné, umývateľné a odolné voči nečistotám! Vaše pestrofarebné prestierania budú vyzerať rovnako, ako ste ich dostali, keď ste ich kupovali! Vďaka tomu sú ideálne pre domácnosti s malými deťmi, pretože váš stôl bude aj naďalej vyzerať ako nový! Tieto šedé podložky na stôl budete zbožňovať!

neradi sa predvádzame, ale myslíme si, že náš tím zákazníckych služieb je jeden z najlepších! Vždy radi pomôžu s akýmikoľvek problémami, ktoré môžu mať okolo našich ružových prestieraní! žiadna otázka pre nich nie je hlúpa! Teraz im pošli e-mail!

počkaj! Našli ste svoj vysnívaný domáci dekor! Dokonale sa hodí k vášmu domovu! Vaše farebné prestieranie je tu! Je to vynikajúca vynikajúca nízka cena a je taká skvelá kvalita! Nerozumieme, prečo by ste si od nás nechceli kúpiť práve teraz! Objednajte si u nás ružové prestieranie!
Personalizované vinylové prestieradlá by mali byť v každej domácnosti. úžasný návrh rýb a člnov urobí z vašich rodinných príslušníkov skutočne šťastie!
Personalizované vinylové prestieradlá by mali byť v každej domácnosti. úžasný návrh rýb a člnov urobí z vašich rodinných príslušníkov skutočne šťastie!
Prispôsobiteľný
9.50
Tento úžasný dizajn halloweenskeho prestierania obsahuje pavúky a pavučiny na fialovom pozadí. V strede podložky je vaše osobné meno.
Tento úžasný dizajn halloweenskeho prestierania obsahuje pavúky a pavučiny na fialovom pozadí. V strede podložky je vaše osobné meno.
Nahrajte vašu fotku
9.50

1-24 z 138 prestieranie