Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Diania

Tričko matiek

obdarujte svoju mamičku darčekom, ktorý bude navždy milovať, jedno z našich krásnych tričiek ku dňu matiek. Sledujte, ako sa jej tvár rozjasňuje od radosti pri pohľade na tento darček, ktorý vás otepľuje, na túto chvíľu bude spomínať roky a roky. Predstavujúce množstvo rôznych vzorov s kvetmi, srdiečkami, citátmi, vtipom, všetkým a všetkým ostatným medzi tým nájdete v našej kolekcii košieľ na deň matiek. Samozrejme máme k dispozícii veľa rôznych farieb, tak prečo si nevybrať jej obľúbenú farbu a vidieť radosť na jej tvári.

vďaka tvrdej práci a obetavosti nášho úžasného dizajnérskeho tímu sme schopní priniesť vám túto úžasnú a neustále sa rozširujúcu kolekciu tričiek ku dňu matiek zostavených z textových a obrazových vzorov, ktoré budete mamka navždy milovať! Po prehliadnutí týchto krásnych, a napriek tomu cenovo dostupných najlepších tričiek na deň matiek určite nájdete niečo, čo by vyhovovalo jej vkusu. Nemôžeme vymyslieť lepší spôsob, ako dať svojej mame vedieť, ako veľmi ju miluješ, bude to spomienka, ktorú si so sebou nosí navždy!

ozvláštnite deň matiek týmito nápadmi na košele na deň matiek!


pokiaľ ide o veľkosť našich tričiek šťastných matiek , vieme, že nie všetci naši zákazníci sú rovnakí, a padli sme na to, že sme v tomto ohľade veľmi inkluzívni, pričom sme sa uistili, že pre každú veľkosť existuje niečo. Takže akonáhle zistíte, čo vám pristane, ste pripravení objednať si! Tu v tenstickoch používame pri výrobe vzorov košieľ našej mamy iba vysoko kvalitné materiály, aby sme ich potom, čo ich nosí, ľahko čistiť a žehliť. Vďaka tejto vysokej kvalite sú naše tričká tiež perfektné pre akýkoľvek typ pleti a taktiež používame iba jemné a láskavé materiály, aby sme vašu pokožku nepodráždili.

Ďalším skvelým aspektom tejto kolekcie sú prispôsobené košele pre mamičky , ktoré ponúkame. Umožní vám vybrať text alebo obrázky, o ktorých si myslíte, že ich mama bude milovať najviac, a pridať tak viac osobného prvku k už tak úžasnému daru a skutočne rozšíriť vaše puto. Ste tiež schopní zvoliť si základnú farbu svojho denného odpaliska matiek z mnohých, ktoré máme k dispozícii, takže si určite vyberte jej obľúbenú farbu.

povedz jej, že je najlepšou mamou v tento deň matiek, a má niečo iné ako typické darčeky ako kvety, víno a čokoládu!

1-8 z 8 tričká