Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Umiestnenia

Farba

Oblika

Vinylové chodby

haly sú nevyhnutné, pretože spájajú všetky miestnosti vášho domu. Urobte odvážne vyhlásenie so svojím bežcom vinylovej haly. Po vstupe do vášho domu si hostia najskôr všimnú vašich úžasných, pútavých bežcov z pvc v hale. Uvoľnite si svoje chodby alebo si užite zábavu, sme si istí, že máte niečo, čo vytvorí atmosféru, ktorú hľadáte, vďaka tejto rozmanitej kolekcii!

od ohromujúcich kvetinových vzorov po krásne súhvezdia chce tím dizajnérov tu v tenstickers vyhovieť každej chodbe. Naša stále rastúca kolekcia rohoží z vinylovej haly pozdvihne vzhľad vašej haly a vytvorí príjemnejšie prostredie. Prejdite si túto kolekciu a nájdite perfektný koberec pre vašu chodbu! Tieto koberce sú prispôsobiteľné tak, aby dokonale zapadali do vašej haly, budú vyzerať, akoby tam vždy boli. Neexistuje spôsob, ako by ste sa mohli pokaziť!

pozvať naše chodby vinylové podlahy!

koberec na chodbe je tým najlepším doplnkom, pretože nielenže opustí všetkých vašich hostí v úcte, ale tieto vinylové koberce na chodbách tiež ponúknu ochranu pred akýmkoľvek únikom, škvrnami alebo poškriabaním a dodajú teplo, hĺbku a celú tonu postava, ktorú ste nikdy nepoznali. A to by mohlo byť všetko za pár týždňov, ak si dnes kúpite! Nikdy sa nepozeráš späť.

naše vinylové koberce na chodbe vydržia neustále padanie nôh, ktoré haly zvyčajne zažívajú, pretože naše koberce sú vďaka svojej vysokej kvalite odolné voči roztrhnutiu, vráskam, záhybom a problémom! Nebudú odfarbovať a budú vibrovať. Tieto koberce sa dajú veľmi ľahko použiť, pretože chceme, aby sa všetci cítili radosťou z vinylovej rohože, nielen u tých, ktorí majú skúsenosti s nanášaním nálepiek. Naše pvc koberce z chodby prakticky nevyžadujú údržbu, pretože sa dajú ľahko čistiť a udržiavať! Rýchle utretie navlhčenou handrou a vytriedené. Nemusíte sa s týmto ťažkopádnym vysmievaním znova stretávať, čo vám umožní viac času na pozvanie hostí! Tieto rohože sú tiež priateľské k deťom a domácim zvieratkom a sú hypoalergénne, takže nie je potrebné obmedzovať tento zoznam hostí, každý je vítaný!

už viac neodkladajte vyhľadávanie! Vyzdvihnite si svoje domovy pomocou našej vinylovej koberce na chodbe a sledujte, ako skvele môže vyzerať, keď dodáte osobitný osobný dojem.

1-24 z 100 vinylové koberce