Filtre

Téma

Umiestnenia

Farba

Oblika

Vinylové cestné koberce

pamätáš si koberec s malými mestami a cestami? Kde by ste šoférovali autíčka? Toto musí byť naša obľúbená detská pamäť. Tak prečo nevyzdobiť detskú izbu jedným z týchto vinylových koberčekov a cítiť ich vzrušenie? Sme si istí, že sa budú baviť celé hodiny! Tieto rohože výrazne pomôžu s kognitívnym vývojom vášho dieťaťa, keď skúmajú a zisťujú všetky smery na svojej mape, čím zlepšujú riešenie problémov a sociálne zručnosti.

náš úžasný dizajnérsky tím prišiel s najlepším nápadom priviesť tento výbuch z minulosti, aby vaše deti mohli zažiť túto rohož z vinylového vzoru, ako sme boli schopní, keď sme boli mladší. S týmito kobercami môžete do svojho domova pridať takú domácku atmosféru za tak malú cenu a váš druh ich bude úplne milovať.

vráťte sa na cestu pomocou našej vinylovej podlahovej krytiny

dekoratívny dotyk vinylového koberca s potlačou road road zahreje každú miestnosť a ponúka pridanie ochrany a hĺbky do miestnosti. Z toho všetkého môžete mať úžitok zakúpením tohto úžasného produktu, ako aj vzdelávacích a zábavných prvkov, ktoré so sebou prináša.

naše pvc koberce z vinylu sa veľmi ľahko čistia, stačí ich utrieť navlhčenou handričkou a ste pripravení na jazdu, vďaka čomu sa ľahko hrajú a zbavujú vás tých hrozných povinností pri zdvíhaní! Tieto výrobky ľahko vydržia milióny automobilových výletov, ktoré sa na nich hrajú, pretože sa nikdy neroztrhnú, nevrásčia alebo nezafarbia, a zároveň chránia vašu podlahu pred škvrnami, rozliatím alebo poškriabaním! Tieto hypoalergénne koberce vhodné pre deti a domáce zvieratá sú ideálne pre rodinný život.

tu v tenstickeroch sa nezastavíme len na tom, že vám a vašim deťom poskytneme úžasné spomienky, ktoré budete zdieľať ako rodina. Chceme, aby sa tieto spomienky cítili oveľa osobnejšie pre vás oboch. Preto sme tiež vytvorili prispôsobiteľné vinylové cestné koberce, ktoré vám umožňujú pridať svoje detské meno na rohož, alebo ešte lepšie, pomenovať závodné ihrisko po svojom najmenšom. Vďaka tejto mimoriadnej personalizácii je táto zbierka ešte výnimočnejšia a sme nadšení, že ju môžeme zdieľať s vami!

tak, čo ti bráni získať teraz? Rozžiarte svoj domáci život a darujte svojim deťom radosť, že vám tieto koberce so vzorom vinylovej vozovky raz dali!

1-21 z 21 vinylové koberce