Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Umiestnenia

Farba

Oblika

Vinylové koberce na udalosti

V tejto kolekcii nájdete veľa návrhov, ktoré sú ideálne pre špeciálne udalosti roku, ako sú vianoce alebo halloween. , naše vinylové koberce na udalosti sú skvelé na zdobenie vášho domova alebo podnikania iným duchom a počas týchto špeciálnych dní vám vytvoria vrelú atmosféru. Ak vám došli nápady, určite by ste si mali vybrať jednu z našich akcií kobercových ozdôb!

naša úžasná kolekcia má obrovské množstvo rôznych vzorov, takže sme si istí, že nájdete niečo, čo máte radi!

majte jedinečnú dekoráciu pre vašu udalosť vďaka našim úžasným vinylovým kobercom!


vzhľadom na to, že ide o vysoko kvalitný výrobok, protišmykový a antialergický, ochráni podlahu rovnako ako zdobenie domácnosti. Naše výrobky vydržia dlho a sú k dispozícii v mnohých veľkostiach, zakúpte si ich a užívajte si!

naše koberce sa ľahko čistia, stačí ich iba vytrieť vodou. Tieto výrobky sú vhodné pre akúkoľvek domácnosť, s domácimi miláčikmi, deťmi, pomenujete ju a naše vinyly budú odolné voči nej! Sú tiež mimoriadne odolné voči vyblednutiu a problémom, ako je trhanie.

ak nemôžete nájsť vinylové koberce , ktoré hľadáte, máme riešenie! Pošlite nám e-mail na adresu info@tenstickers. Co. Uk a vytvoríme pre vás osobný vinyl koberec , ktorý prinesie nové vibrácie do miestnosti!

tak na čo čakáš? Kúpte si naše exkluzívne vinylové koberce na podujatia, aby boli tieto krásne slávnosti ešte nezabudnuteľnejšie a jedinečnejšie! Vaša objednávka dorazí čoskoro na uvedenú adresu bez toho, aby ste sa museli presúvať!
Tento odporúčaný obraz vianočný koberec do obývacej izby je ideálny pre vašu obývaciu izbu, chodbu a akýkoľvek priestor, ktorý si vyberiete. Donáška domov
Tento odporúčaný obraz vianočný koberec do obývacej izby je ideálny pre vašu obývaciu izbu, chodbu a akýkoľvek priestor, ktorý si vyberiete. Donáška domov
Prispôsobiteľný
32.50

1-24 z 89 vinylové koberce