Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Povrch

Umiestnenia

Štýl

Verejnosť

Počet ľudí

Kruhové obtisky


kolekcia krytov, ktorá zdobí steny vášho domova a doplnky exkluzívnym originálnym spôsobom a dodáva vašej izbe charakter, čím vytvára prostredie, ktoré ohromí všetkých vašich hostí. vysoko kvalitný produkt, ktorý bude dokonale integrovaný do vášho domu.


vyberte si novú dekoráciu, nechajte za sebou klasické nudné a monotónne steny, začnite mať priestor na mieru, v ktorom sa budete cítiť pohodlne a môžete v nej stráviť toľko hodín, koľko chcete.


aké polka dot samolepky nájdem?existuje veľké množstvo výrobkov tohto tvaru, môžete ich umiestniť do detskej izby, do obývacej izby alebo do kuchyne, existujú rôzne druhy vzorov. Sú tiež vhodné pre autá alebo výkladné skrinky, pretože sú odolné voči vonkajšiemu prostrediu a na iné miesto, kde ich môžete umiestniť, sú nábytok, domáce spotrebiče alebo akýkoľvek druh príslušenstva, zatiaľ čo sú hladké, takže majú optimálnu priľnavosť.


vinylové polky dot sú vyrobené z listov s veľkým počtom kruhov. Listy sa dajú ľahko orezať, takže neskôr môžete vytvoriť požadovanú kompozíciu na stene alebo príslušenstve, ktoré chcete, a získať požadované prostredie. Existujú jednofarebné puntíky, iné s mnohými farbami, rozsahmi teplých farieb alebo prechodmi rovnakej farby. Týmto produktom sa otvorí široká škála možností.


bodky a kruhy vám umožnia vytvoriť krásnu kompozíciu za prijateľnú cenu bez potreby veľkých reforiem. Kvalitný produkt, ktorý sa ľahko nanáša, takže vo vnútri nie sú žiadne bubliny. Povrchová úprava výrobkov je matná. Veľmi ľahko sa čistí aj vlhkou handričkou, je odolný proti poveternostným vplyvom, takže ich môžete umiestniť vonku.


nemôžete nájsť polka dot vinyl nálepku , ktorú potrebujete? žiadny problém, v tenstickes máme tím grafického dizajnu, ktorý neustále rozširuje váš katalóg a zároveň dokáže vytvoriť požadovaný dizajn, stačí nás kontaktovať na info@tenstickers. Co. Uk, komentovať, aký produkt chcete , s akým meraním, farbami a jednotkami. nálepky na kruh sú vyrobené výlučne na mieru, výlučne pre každého klienta tak, aby mali jedinečný produkt podľa svojich požiadaviek.
Kúpte si náš samolepiaci okenný obtlačok s okrúhlymi geometrickými tvarmi vo viacerých farbách na ozdobenie akéhokoľvek okna v domácnosti a môže byť v akejkoľvek farbe.
Kúpte si náš samolepiaci okenný obtlačok s okrúhlymi geometrickými tvarmi vo viacerých farbách na ozdobenie akéhokoľvek okna v domácnosti a môže byť v akejkoľvek farbe.
2.99

1-24 z 79 nálepky na stenu