Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Povrch

Umiestnenia

Štýl

Formát

Verejnosť

Počet ľudí

Nálepky na geometrické tvary

Kto nemá rád niektoré krásne geometrické tvary? V poslednej dobe určite rástli v popularite, dnes si určite nájdete domáci dekor na instagrame a pinterete s geometrickými vzormi. Pomocou našich nálepiek na stenu z geometrického tvaru urobte z vášho skromného príbytku moderný dom. Táto ohromujúca kolekcia obsahuje toľko rôznych vzorov a neustále vytvárame nové. Prezrite si teraz túto obrovskú škálu nálepiek s geometrickým tvarom , sme si istí, že budeme mať niečo, čo vás poteší!

niečo pre všetkých!


samozrejme, keďže téma týchto nálepiek na geometrický tvar je dobrá, tvary, ktoré máme k dispozícii, sú rôzne tvary, môžeme povedať aj tvary! Nezabudli sme ani na veľkosť, vyberte si perfektnú veľkosť. Máme dokonca viac ako 50 farieb, takže máme množstvo farieb, z ktorých si môžete vybrať! štvorce, kružnice, trojuholníky, máme to všetko v tejto škále nálepiek geometrického tvaru. Naše výrobky sú vhodné aj pre rôzne povrchy! Chcete na okienku automobilu funky vyzerajúci kruh? žiaden problém! Alebo chcete mať pre dvere chladničky trojuholník? To sa neobáva!

uh, našiel si návrh, ktorý sa ti páči, ale nie si príliš záležať na farbách, veľkostiach alebo trochu dizajnu? Tu v tenstickeroch chceme, aby každý mal perfektnú nálepku, aby si mohol vytvoriť izbu snov. Sme radi, že vám nálepku prispôsobíme a niečo pridáme, niečo odnesieme, zmeníme veľkosť, všetko, čo chcete, môžeme urobiť. Ako to robíš? To nemôže byť jednoduchšie, pošlite nám e-mail na adresu info@tenstickers. Co. Uk so svojimi ideálnymi návrhovými preferenciami a my na ňom začneme pracovať!

uisťujeme vás, že vám zaručíme, že vaše geometrické nálepky budú vyrobené z nášho super kvalitného materiálu. Používame iba najlepší vinyl, ktorý si peniaze môžu kúpiť! Nemusíte sa báť ani bubliniek, vďaka nášmu vinylovému vinylu je aplikácia hračkou. Chápeme, že samolepky sa môžu prepĺňať ich tempom v rušnom rodinnom dome, a preto sme sa ubezpečili, že náš vinyl nespôsobuje poškodenie, takže žiadne škrabance, vrásky, záhyby alebo zmena farby.

stále si nie sme istí, sme si istí, že pozeranie sa cez naše geometrické nálepky zmení váš názor. A nezabudnite, že sme tu vždy, aby sme vám pomohli, ak máte nejaké otázky alebo pochybnosti. Tak pokračujte a získajte prehľadávanie teraz!


1-24 z 293 nálepky na stenu

Filtrovaním vyhľadávania znížite počet výsledkov