Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Povrch

Umiestnenia

Štýl

Formát

Verejnosť

Počet ľudí

Nálepky na hranaté steny

Veľkú zbierku samolepiek s vzory inšpirované štvorcami na výzdobu vášho domu. Dajte týmto stenám obtlačky iný a kreatívny vzhľad.


tieto štvorcové nálepky sú ideálne na pridanie špeciálnych doplnkov do vášho domova, vďaka ktorým môže vyzerať originálne a jedinečne. Vyberte si z jednotlivých štvorcových vzorov alebo z vinylového listu s niekoľkými hranatými tvarmi. Alebo prečo sa rozhodnúť pre štvorcový dizajn, ktorý môže vytvoriť moderný efekt hraníc na vašich stenách!

ľahko použiteľné štvorcové nálepky, ktoré nezanechávajú žiadne zvyšky po odstránení. Vyberte si veľkosť a farbu, ktorá vyhovuje vašim miestnostiam.

námestie je veľmi všestranný a elegantný geometrický tvar, ktorý bude vyzerať skvele, kdekoľvek ho chcete umiestniť. Je to dizajn, ktorý bude vždy dobre vyzerať, dodá osobnosti a vytvorí priestorové prostredie.

aký štýl štvorcového vinylu nájdete?


existuje veľké množstvo vzorov, nájdete monochromatické farby, ktoré poskytnú veľmi krásnu a elegantnú kompozíciu, ktorá bude vyzerať skvelo. Viacfarebné geometrické nálepky sú odvážne, dávajú atmosféru hĺbky a charakteru na steny, kde ich umiestnite.


nemôžete nájsť štvorcové samolepky, ktoré hľadáte?


v tenstickers máme tím grafického dizajnu, ktorý neustále vytvára nové návrhy, aby ste našli ten, ktorý hľadáte. Vieme prispôsobiť návrhy katalógu alebo tiež vytvoriť štvorcový dizajn, ktorý chcete, aby mal jedinečný a exkluzívny štvorcový štítok. Pošlite nám e-mail na adresu info@tenstickers. Co. Uk a povedzte nám o myšlienke, ktorú máte na mysli.

naše štvorcové nálepky sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu, je ich inštalácia naozaj jednoduchá, takže v nich nie sú žiadne bubliny a matný povrch, takže v závislosti od svetla nemajú odrazy ani jas.


je čas zmeniť dekoráciu vášho domu!


hranaté nálepky vám to umožňujú za zníženú a ekonomickú cenu a všetkých ľudí, ktorí vás navštívia, necháte ohromení.

tento produkt vám umožní vytvoriť atmosféru, ktorú chcete, za nízku cenu as vysokou kvalitou produktu. Dajú sa umiestniť aj vonku, na zrkadlá alebo dokonca na vaše auto!
Nálepka z rôznych šedých štvorcov, ktoré miznú zo svetla do tmy. Jednoduchý štítok, ktorý môže dodať každej miestnosti moderný nádych.
Nálepka z rôznych šedých štvorcov, ktoré miznú zo svetla do tmy. Jednoduchý štítok, ktorý môže dodať každej miestnosti moderný nádych.
1.99

1-24 z 39 nálepky na stenu