Doprava Zdarma 60€
Expresné Doručenie od 24/48h
+15.000 Dostupných Produktov
Celosvetové Doručenie
Filtre

Téma

Povrch

Umiestnenia

Štýl

Formát

Verejnosť

Počet ľudí

Iné tvarové obtlačky

široká kolekcia samolepiek s rôznymi vzormi rôznych tvarov. Nájdite nálepku dokonalého tvaru, ktorá bude vyhovovať vám a vášmu domovu! Kreatívne a originálne tvarové vzory, ktoré bez námahy dodajú stenám vašich izieb jedinečný nádych.


vyberte si z radu tvarov ; od hviezd, diamantov alebo dokonca odtrhávacích tvarov. Ste si istí, že nájdete niečo, čo sa vám bude páčiť! samolepky jednotlivých tvarov alebo samolepky z vinylového plechu so zbierkou tvarov, ktoré vytvoria obtlačok, ktorý bude všade vyzerať skvele.


aký štýl samolepiek na stenu v tvare nájdu?


v tejto kategórii nájdete viac ako sto dizajnov, veľmi odlišných a s rôznymi tvarmi. Nájsť tvarové obtlačky   vyzdobiť si izbu!

ďalšie vzory, ktoré v tejto kategórii nájdete, sú samolepky šesťuholníky alebo diamanty , ktoré budú skvele vyzerať na vašich stenách. Organické tvary ako kvapky, ktoré budú nádherné všade, kam ich umiestnite!
ak nenájdete hľadaný tvar, neváhajte nás kontaktovať na info@tensticker. Co. Uk a my vám môžeme vytvoriť požadovaný design alebo prispôsobiť požadovaný katalógový design, tím grafického dizajnu neustále pracuje nové vzory.

naše výrobky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ktoré sa veľmi ľahko lepia, aby vo vnútri netvorili bubliny, a s matným povrchom, aby sa zabránilo odrazom. Môžete ich umiestniť do automobilov, na okná, všade, pretože sú odolné proti poveternostným vplyvom a dajú sa ľahko vyčistiť vlhkou handričkou.

nadišiel čas zmeniť svoj dom jednoduchým a ekonomickým spôsobom. Ozdobte si svoje miesto skvelými vzormi a ohromte každého, kto vás navštívi. Neváhajte sa pustiť do obnovy, nebudete ľutovať.

1-24 z 174 nálepky na stenu